O nás

Jako autorizovaný prodejce motocyklů KTM nabízíme široký sortiment této značky. V naší nabídce proto najdete kromě nových motorek KTM také veškeré příslušenství a originální náhradní díly KTM. Kromě toho je k dispozici také naše bazarová nabídka, v níž si můžete vybrat ojeté motocykly KTM či náhradní díly za zvýhodněnou cenu. Samozřejmostí je u nás profesionální servisní zázemí.

Prodej motocyklů

Prodej motocyklů

Vyberte si z několika desítek modelů motorek KTM.

Prodej příslušenství

Prodej příslušenství

Nabídka příslušenství KTM PowerWear je u nás samozřejmostí.

Servis motocyklů

Servis motocyklů

Kompletní servis motocyklů KTM je pro naše kutily hračka.

Autorizovaný prodejce a servis motocyklů KTM

Autonova Brno

Jako jedni z největších autorizovaných prodejců motocyklů KTM nabízíme své služby od roku 2007, v roce 2015 jsme pro Vás postavili nový dvoupatrový salon, kde nabízíme kromě nových motorek KTM také veškeré příslušenství KTM PowerWear a dalších značek či originální náhradní díly KTM. Motorky si můžete prohlédnout v naší prodejně na více než 570 metrech čtverečních a po domluvě nabízíme u vybraných modelů i testovací jízdy.

Dodáním nového motocyklu KTM ovšem naše služby nekončí a budeme Vám k dispozici i během provozu jako strážci Vašich bezstarostných kilometrů. Samozřejmostí je u nás kvalitní servis motorek KTM prováděný zkušenými mechaniky, jejichž práci na Vašem motocyklu můžete sledovat přímo z našeho showroomu. Servis máme doplněný o lakovnu i pneuservis, a to vše na jednom místě v naší prodejně na Masné 20 v Brně.

Kromě toho na Vás čeká také naše bazarová nabídka, v níž si můžete vybrat ojeté motocykly KTM nebo náhradní díly za zvýhodněnou cenu. 

Ať už s dotazem na náhradní díl nebo na radu ohledně Vašeho motocyklu nás neváhejte kontaktovat – vždy si na Vás rádi najdeme čas.

0

od tohoto roku jsme tu pro Vás

0

spokojených zákazníků ročně

0

a více náhradních dílů skladem

0

m2 prodejní plochy
KTM

KTM Sportmotorcycle AG

KTM je přední rakouská motocyklová firma

Firma byla založena v roce 1934 jako opravárenská dílna inženýrem Hansem Trunkenpolzem v hornorakouském Mattighofenu. O tři roky později začala s prodejem motocyklů DKW, v roce 1951 začala pracovat na prototypu vlastního motocyklu, již za dva roky zahájila výrobu série KTM R 100 a přejmenovala se na Kraftfahrzeug Trunkenpolz Mattighofen. Jejích 20 zaměstnanců sestavovalo tři motocykly denně. V roce 1955 se stal významným akcionářem společnosti podnikatel Ernest Kronreif a firma pak byla přejmenována na Kronreif & Trunkenpolz Mattighofen

Nabízíme příslušenství těchto značek

KTM
Gaerne
SW Motech
FOX
Gloryfy
Oakley
Motorex